[E1] Pierwszy mecz kontrolny z KS Koziołek Poznań

Dzisiejszy poranek spędziliśmy na sportowo z grupą E1 podczas pierwszego meczu kontrolnego, który odbył się w Dopiewie.

Naszym rywalem był zespół KS Koziołek Poznań, który występuję w I Lidze Okręgowej.

Mimo tego nasza drużyna podjęła rękawice, co przełożyło się na wyrównane widowisko sportowe !

Dużo ładnych i składnych akcji, bramek oraz walki w ferworze fairplay !

Ekipa trenera Michała oraz Adriana wystąpiła w II grupach - każda z nich zagrała po 60 minut !

Był to bardzo wartościowy mecz, ponieważ było widać duże postępy w rozumieniu oraz organizacji gry. Warto zaznaczyć, że potrafimy grać z zespołami silniejszymi od siebie, niezależnie od warunków, a te dzisiaj były iście "angielskie".

Najważniejsze pod względem szkoleniowym jest to, aby z każdego meczu wyciągać wnioski i nie popełniać tych samych błędów podczas następnych spotkań.

Dziękujemy za dobre granie i czekamy z niecierpliwością na rewanż - tym razem na terenie przeciwnika :)

Bramki dla naszego zespołu strzelili : Nikodem Gatniejewski (2), Antek Janiak (2), Adaś Przyślewicz (2), Dominik Banach (2).

Pozdrawiam,

/AM