Obóz Nowa Ruda - dzień 2

Drugi dzień zmagań obozowych najwcześniej rozpoczęła ekipa rocznika 2004/05, która pobudkę miała już o 6.30. Spowodowane było to planem dnia nastawionym na sparing, który odbył się o godzinie 8.00. Pozostałe drużyny pobudkę miały godzinę później, aby po śniadaniu wyruszyć na pierwszy planowany trening, który miał miejsce o 9.30. Zmagania treningowe nieco utrudniał w dniu dzisiejszym deszcz, ale plany treningowe udało zrealizować się w 100%.

Po obiedzie, który odbył się także w dwóch turach przyszedł czas na popołudniową część szkoleniową. Zespoły z roczników 2004/05 oraz 2008/09 odbyły swoje jednostki treningowe, natomiast później swoje sparingi jednocześnie rozegrały ekipy roczników 2007 oraz 2006. Przeciwnikami obu ekip były zespoły AP Oleśnica z tych samych roczników.

Kolejnym punktem dnia była kolacja, po której wszyscy zawodnicy uczestniczący w obozie udali się na godzinną aktywną regenerację na basenie.

Drugi dzień obozu zakończyliśmy wspólnym oglądaniem meczu eliminacji LM - Legia Warszawa - Cork. Niektórym zawodnikom już udziela się obozowe zmęczenie co było widać po przysypianiu podczas oglądania wyżej opisanego meczu (chyba, że wpływ na przysypianie miał poziom rozgrywanego pojedynku :P)