Obóz Nowa Ruda - dzień 4

Połowa obozu już za nami ;) Dzisiaj dzień naszpikowany grami kontrolnymi. Wszystkie drużyny oprócz najstarszego rocznika 2004/05 rozegrały dzisiaj kolejne sparingi:

- rocznik 2008/09 - z Lech Poznań Football Academy (Rataje/Luboń)
- rocznik 2007 - AP Oleśnica
- rocznik 2006 - AP Oleśnica

Drużyny mające sparingi oprócz gier kontrolnych odbyły także drugą jednostkę treningową, a rocznik 2004/05 tradycyjnie pracowała na treningach dwukrotnie.

Standard wyżywienia nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Ciekawostką dnia dzisiejszego jest fakt, że w kolacji towarzyszyli nam piłkarze pierwszej drużyny Kolejorza... Oczywiście w telewizji podczas meczu eliminacji LM. Niewiele brakowało, a doprowadzili by wszystkich do niestrawności, ale na szczęście w ostatnich minutach meczu od tej przykrej dolegliwości uratował nas Łukasz Trałka ratując awans do kolejnej rundy ;)

Piłkarskie emocje musieliśmy nieco ostudzić w czym pomógł nam kolejny wypad na basen.

I znów 22.00 to cisza na piętrze zamieszkałym przez AP GKS Dopiewo - no może z małymi wyjątkami ;) próby zakłócenia tego wieczornego spokoju kończą się jednak "pompowaniem", a więc rodzice niektórych adeptów mogą nie poznać swoich pociech po powrocie - oczywiście ze względu na zdecydowanie bardziej rozbudowaną muskulaturę ;)