Obóz Nowa Ruda - dzień 5

Piątek, piąteczek, piątunio... :) U nas ta sentencja nie do końca oznaczała luźny dzień ;) 5 dzień obozowy zazwyczaj jest dniem najtrudniejszym, ze względu na narastające zmęczenie skumulowane z poprzednich dni oraz najcięższe obciążenia treningowe w całym planie obozowym.

Dzisiaj pobudkę o 6.15 miały drużyny młodsze (2008/09 oraz 2007) a drużyny starsze spały godzinę dłużej. Plan treningowy dzisiejszego dnia wyglądał następująco:

- rocznik 2008/09 - I trening motoryczny, II trening techniczno-taktyczny
- rocznik 2007 - I trening motoryczny, II trening techniczno-taktyczny
- rocznik 2005/06 - I trening mini-turniej, II trening techniczno-taktyczny
​- rocznik 2004/05 -I trening mini-turniej, II trening techniczno-taktyczny

Warto dodać, że dzisiejszy trening zaplanował i poprowadził w roli I trenera - trener Szymon Hemmerling, który niedawno uzyskał uprawienia trenerskie UEFA C, a w klubie pełni funkcję trenera bramkarzy.
Oczywiście dzisiaj nie mogło także zabraknąć wieczornego basenu. Zmęczenie jest widoczne, gdyż podczas dzisiejszego zbierania telefonów przed ciszą nocną kilkunastu zawodników (szczególnie w młodszych grupach) już spało.

W dniu dzisiejszym, wykonaliśmy także grupowe zdjęcia, które prezentujemy poniżej: