Orlik E2: Wygrana z Canarinhos Skórzewo

W sobotę 4.11 odbył się ostatni mecz sezonu jesiennego, gdzie gościliśmy na orliku w Skórzewie w meczu z miejscowymi "Kanarkami". Stawką meczu było 2 miejsce w tabeli i tylko wygrana GKS-u gwarantowała tą lokatę w grupie. Od początku meczu przewagę mieli zawodnicy z Dopiewa. Do przerwy wynik był 1:0 dla gości po bramce J.Jaworskiego, ale szans na strzelenie więcej ilości goli było dużo. Po przerwie dalej gra wyglądała podobnie, nasi atakowali ale to gospodarzom jednak udało się strzelić gola wyrównującego. Ataki pod koniec meczu się opłaciły i po bramce A.Jazgara 3 punkty jadą do Dopiewa, a drugie miejsce w tabeli III ligi Orlików E2 gr 8 staje się faktem.

Canarinhos Skórzewo - GKS Dopiewo 1:2 (0:1). Bramki dla GKS-u: J.Jaworski, A.Jazgar

Skład GKS Dopiewo: M.Kołodziej, K.Wiśniewski, J.Jaworski, A.Jazgar, J.Białas, B.Typański, A.Boiński, J.Weber, J.Markiewicz, F.Jesionkowski, W.Barej.