Orlik E2 - GKS Dopiewo - Patria Buk 12:4

W sobotę 03.06.2017 o godzinie 13.00 na orliku przy ul. Polnej w Dopiewie swój kolejny mecz rozegrał zespół Orlika E2 GKS Dopiewo. Przeciwnikiem żółto-niebieskich była drużyna Patrii Buk. Gospodarze nie dali najmniejszych szans przyjezdnym i rozgromili przeciwników, aż 12:4. Dzięki temu zwycięstwu zespół Orlika E2 zapewnił sobie mistrzostwo III ligi okręgowej grupa 5 (RW)! Po zakończonym meczu wybuchła ogromna radość, a przybyli kibice w geście triumfu wystrzelili w niebo szampany (bezalkoholowe oczywiście ;)), które następnie oblały świętujących zwycięstwo zawodników Orlika E2 GKS Dopiewo!

GKS Dopiewo - Patria Buk 12:4
bramki dla GKS-u: Karol Grobelny x2, Bartosz Stańczyk x2, Martyna Pawlicka x2, Maciej Jaworski, Cezary Konieczny, Jakub Jaworski, Filip Marchelek, Krzysztof Jankowski, gol samobójczy