Orlik E2: Porażka z Koziołkiem Poznań

Zawodnicy GKS-u Dopiewo doznali porażki w meczu u siebie z liderem grupy Koziołkiem Poznań 5:8. Do przerwy wynik przedstawiał się na korzyść gości i nasi przegrywali 2:7. Zawodnicy z Dopiewa przyzwyczaili kibiców, że po przerwie wychodzą na boisko mocno zmotywowani i dążą do strzelenia większej ilości goli od przeciwników. Gonili aż do wyniku 5:7, wtedy Koziołek dorzucił jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5:8. Druga połowa tego meczu była najlepsza w wykonaniu naszych zawodników w tej rundzie rozgrywek.

GKS Dopiewo - Koziołek Poznań 5:8. Bramki dla GKS-u: 2x J.Jaworski, 2x J. Białas, A.Jazgar

Skład GKS-u: K.Wiśniewski, M.Kołodziej, F.Jesionkowski, A.Boiński, A.Jazgar, J.Markiewicz, J.Jaworski, J.Białas, K.Śmiglak, J.Weber, W.Barej, M.Kasperski,