Turniej halowy 2008 - Przeźmierowo

W niedzielę, 26 listopada, w hali sportowej przy ulicy Kościelnej 46/48 w Przeźmierowie, odbędzie się halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2008: RAFiK. Zawody te rozegrane zostaną w godzinach 11.00 - 15.00, zbiórka o 10.15 na miejscu.

Zespół naszej Akademii, pod nazwą AS Monaco, zmierzy się w grupie z rówieśnikami z Lipna Stęszew, Rokity Rokietnicy oraz UKS Śrem. Czas jednego meczu organizatorzy ustalili na 1 x 11 min.

Powołani zawodnicy zabierają ze sobą: strój klubowy, obuwie z płaską podeszwą, ochraniacze na golenie, legitymację szkolną.

Zawodnicy: J. Weber, A. Boiński, J. Jaworski, J. Białas, J. Dziurdza, K. Wiśniewski, W. Barej, S. Frątczak, M. Kasperski, K. Śmiglak, A. Balcerek i P. Szymkowiak (o planowanej nieobecności należy powiadomić trenera).