Orlik 2007 - Obóz Jarosławiec 2017 - Dzień 5 (26.07.2017 - środa)

Orlik E2 – Obóz Jarosławiec – Lipiec 2017 – Dzień 5 (środa, 26.07.2017)

Wykrakaliśmy. Wczoraj pisaliśmy o pełnej realizacji założonego planu treningowego, a dzisiaj od rana deszcz pokrzyżował nam plany związane z porannym treningiem. Padało całą noc i całe przed południe. W związku z tym trener podjął decyzję o odwołaniu porannej zabawy biegowej. W tym czasie zawodnicy oglądali filmy wyświetlone przez trenera pokazujące jak w innych największych akademiach piłkarskich na świecie trenują ich rówieśnicy. Pozostałą część wolnego czasu przed obiadem zawodnicy spędzili na grze w karty oraz chińczyka, a także na wykonywaniu różnego rodzaju sztuczek karcianych.

Na szczęście popołudniu warunki pogodowe poprawił się na tyle, że mogliśmy rozegrać planowany sparing z zespołem Rokity Rokietnica, który w tym samym czasie znajduje się na obozie przygotowawczym w pobliskim Darłowie. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną trawą należącym do miejscowego zespołu Darłovia Darłowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 9-6, a bramki strzelali: Maciej Jaworski x3, Filip Marchelek x3, Cezary Konieczny x2, Jakub Jaworski. Mecz rozegrany został w tercjach 25 minutowych (4-1, 2-5, 3-0).

Pogoda w dniu dzisiejszym nie była najlepsza i co jakiś czas delikatnie kropiło, ale mimo tego udało się nam skorzystać z możliwości spaceru po Jarosławcu z zakupami i wspólnym jedzeniem lodów.

Mamy nadzieję, że jutro pogoda będzie lepsza i będziemy znów mogli wrócić do realizacji planów treningowych, które jak to już pisaliśmy wczoraj będą szły w kierunku doskonalenia aspektów techniczno-taktycznych.