Opłaty

Wpłaty składki członkowskiej dokonujemy do 15 każdego miesiąca w wysokości 50 zł :

  • Przelewem :

    Zapłata nastąpi przelewem na rachunek bankowy nr 73 9043 1012 2012 0027 5293 0003,Spółdzielczy Bank Ludowy w Poznaniu O/Dopiewo z dopiskiem "wpłata na cele statutowe, imię i nazwisko, rocznik dziecka"

Opłacana przez Państwa składka, jest stałą składką członkowską. Wysokość składki nie jest zależna od frekwencji dziecka na treningach.

Dla posiadaczy karty Dużej Rodziny rabat -20%. Dla drugiego dziecka z rodziny i każdego kolejnego opłata wynosi 50% normalnej składki (dla wszystkich, nie tylko posiadaczy Karty Dużej Rodziny).

Przypominamy o regularnym opłacaniu składek członkowskich, w przypadku powstałych zaległości składkowych trenerzy grup młodzieżowych mają prawo nie dopuścić zawodnika do zajęć treningowych i rozgrywek mistrzowskich.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?