Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik Mosina
Pauza
Korona Zakrzewo
2:4
Kopernik Poznań
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Akademia GKS Dopiewo
Red Box Poznań
0:2
Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec
3:0
Karolinka Koziegłowy
Huragan Pobiedziska
1:5
Błękitni Wronki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
0:0
Red Box Poznań
UKS Orlik Mosina
3:1
Skra Wielkopolska Otusz
Grom Plewiska
0:11
Błękitni Wronki
Huragan Pobiedziska
0:3
Nielba Wągrowiec
Karolinka Koziegłowy
3:1
Korona Zakrzewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
7:0
Akademia GKS Dopiewo
Red Box Poznań
0:2
UKS Orlik Mosina
Korona Zakrzewo
1:5
Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec
7:2
Grom Plewiska
Kopernik Poznań
1:3
Karolinka Koziegłowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
1:2
Red Box Poznań
Akademia GKS Dopiewo
2:3
Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska
3:1
Korona Zakrzewo
UKS Orlik Mosina
2:2
Błękitni Wronki
Huragan Pobiedziska
7:0
Kopernik Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
9:0
Skra Wielkopolska Otusz
Karolinka Koziegłowy
2:2
Huragan Pobiedziska
Korona Zakrzewo
0:3
Akademia GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec
4:0
UKS Orlik Mosina
Kopernik Poznań
2:4
Grom Plewiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
1:4
Nielba Wągrowiec
Akademia GKS Dopiewo
1:0
Kopernik Poznań
Grom Plewiska
3:2
Karolinka Koziegłowy
Red Box Poznań
0:5
Błękitni Wronki
UKS Orlik Mosina
4:0
Korona Zakrzewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
4:1
Grom Plewiska
Karolinka Koziegłowy
1:2
Akademia GKS Dopiewo
Korona Zakrzewo
2:3
Skra Wielkopolska Otusz
UKS Orlik Mosina
11:0
Kopernik Poznań
Nielba Wągrowiec
4:0
Red Box Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
4:1
Nielba Wągrowiec
Skra Wielkopolska Otusz
2:1
Kopernik Poznań
Akademia GKS Dopiewo
2:3
Huragan Pobiedziska
Red Box Poznań
4:1
Korona Zakrzewo
UKS Orlik Mosina
4:2
Karolinka Koziegłowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
2:2
Akademia GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska
1:0
UKS Orlik Mosina
Korona Zakrzewo
0:9
Błękitni Wronki
Karolinka Koziegłowy
2:3
Skra Wielkopolska Otusz
Kopernik Poznań
2:0
Red Box Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Huragan Pobiedziska
Red Box Poznań
0:1
Karolinka Koziegłowy
Błękitni Wronki
11:0
Kopernik Poznań
UKS Orlik Mosina
3:4
Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec
9:0
Korona Zakrzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolinka Koziegłowy
0:15
Błękitni Wronki
Kopernik Poznań
3:5
Nielba Wągrowiec
Huragan Pobiedziska
3:2
Red Box Poznań
Akademia GKS Dopiewo
3:1
UKS Orlik Mosina
Grom Plewiska
5:3
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kopernik Poznań
0:3
Korona Zakrzewo
Akademia GKS Dopiewo
0:3*
Skra Wielkopolska Otusz
Karolinka Koziegłowy
0:3*
Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska
2:1
Red Box Poznań
Błękitni Wronki
- : -
Huragan Pobiedziska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
7:0
Grom Plewiska
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
UKS Orlik Mosina
Red Box Poznań
3:0
Akademia GKS Dopiewo
Korona Zakrzewo
3:0
Karolinka Koziegłowy
Nielba Wągrowiec
3:0
Huragan Pobiedziska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
0:3*
Błękitni Wronki
Grom Plewiska
2:6
Nielba Wągrowiec
UKS Orlik Mosina
3:1
Red Box Poznań
Huragan Pobiedziska
1:2
Korona Zakrzewo
Karolinka Koziegłowy
0:3*
Kopernik Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
5:0
UKS Orlik Mosina
Korona Zakrzewo
1:3
Grom Plewiska
Red Box Poznań
4:0
Skra Wielkopolska Otusz
Nielba Wągrowiec
3:0*
Akademia GKS Dopiewo
Kopernik Poznań
0:3*
Huragan Pobiedziska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
0:3*
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
3:0*
Kopernik Poznań
Huragan Pobiedziska
3:0*
Karolinka Koziegłowy
Skra Wielkopolska Otusz
0:3
Błękitni Wronki
UKS Orlik Mosina
0:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:0
Red Box Poznań
Karolinka Koziegłowy
0:3*
Grom Plewiska
Korona Zakrzewo
3:1
UKS Orlik Mosina
Nielba Wągrowiec
3:0
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Box Poznań
0:5
Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska
2:4
Huragan Pobiedziska
Skra Wielkopolska Otusz
4:1
Korona Zakrzewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kopernik Poznań
0:3*
Skra Wielkopolska Otusz
Huragan Pobiedziska
3:0*
Akademia GKS Dopiewo
Karolinka Koziegłowy
0:3*
UKS Orlik Mosina
Korona Zakrzewo
1:1
Red Box Poznań
Nielba Wągrowiec
1:6
Błękitni Wronki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
8:0
Korona Zakrzewo
Skra Wielkopolska Otusz
3:0
Karolinka Koziegłowy
Red Box Poznań
3:0
Kopernik Poznań
Akademia GKS Dopiewo
0:3
Grom Plewiska
UKS Orlik Mosina
1:4
Huragan Pobiedziska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
1:5
UKS Orlik Mosina
Kopernik Poznań
0:3
Błękitni Wronki
Huragan Pobiedziska
6:1
Skra Wielkopolska Otusz
Karolinka Koziegłowy
0:3*
Red Box Poznań
Korona Zakrzewo
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Box Poznań
1:1
Huragan Pobiedziska
UKS Orlik Mosina
3:0*
Akademia GKS Dopiewo
Skra Wielkopolska Otusz
3:2
Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec
3:0
Kopernik Poznań
Błękitni Wronki
3:0*
Karolinka Koziegłowy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?