Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pauza
MKS Trzemeszno
1:5
Przemysław Poznań
Akademia GKS Dopiewo
2:2
Patria Buk
Las Puszczykowo
2:6
Sokół Rakoniewice
Luboński 1943 Luboń
5:2
OTPS Winogrady
Spójnia Strykowo
0:3
Chrobry Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
Pauza
Sokół Rakoniewice
7:0
Spójnia Strykowo
Las Puszczykowo
0:12
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Patria Buk
0:7
MKS Trzemeszno
Chrobry Poznań
2:1
Akademia GKS Dopiewo
Przemysław Poznań
- : -
Luboński 1943 Luboń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
Pauza
OTPS Winogrady
0:8
Przemysław Poznań
Luboński 1943 Luboń
6:2
Patria Buk
Akademia GKS Dopiewo
1:6
Sokół Rakoniewice
MKS Trzemeszno
3:2
Chrobry Poznań
Spójnia Strykowo
0:7
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
Pauza
Las Puszczykowo
2:0
Spójnia Strykowo
Patria Buk
3:3
OTPS Winogrady
Sokół Rakoniewice
5:1
MKS Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
9:1
Akademia GKS Dopiewo
Chrobry Poznań
4:5
Luboński 1943 Luboń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Strykowo
Pauza
MKS Trzemeszno
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady
- : -
Chrobry Poznań
Przemysław Poznań
- : -
Patria Buk
Akademia GKS Dopiewo
- : -
Las Puszczykowo
Luboński 1943 Luboń
- : -
Sokół Rakoniewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
Pauza
Las Puszczykowo
- : -
MKS Trzemeszno
Sokół Rakoniewice
- : -
OTPS Winogrady
Spójnia Strykowo
- : -
Akademia GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Luboński 1943 Luboń
Chrobry Poznań
- : -
Przemysław Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia GKS Dopiewo
Pauza
Luboński 1943 Luboń
- : -
Las Puszczykowo
OTPS Winogrady
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
MKS Trzemeszno
- : -
Spójnia Strykowo
Patria Buk
- : -
Chrobry Poznań
Przemysław Poznań
- : -
Sokół Rakoniewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Poznań
Pauza
Akademia GKS Dopiewo
- : -
MKS Trzemeszno
Las Puszczykowo
- : -
OTPS Winogrady
Sokół Rakoniewice
- : -
Patria Buk
Spójnia Strykowo
- : -
Luboński 1943 Luboń
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Przemysław Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzemeszno
Pauza
Luboński 1943 Luboń
- : -
Akademia GKS Dopiewo
OTPS Winogrady
- : -
Spójnia Strykowo
Patria Buk
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Przemysław Poznań
- : -
Las Puszczykowo
Chrobry Poznań
- : -
Sokół Rakoniewice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
Pauza
Spójnia Strykowo
- : -
Przemysław Poznań
Akademia GKS Dopiewo
- : -
OTPS Winogrady
Las Puszczykowo
- : -
Patria Buk
MKS Trzemeszno
- : -
Luboński 1943 Luboń
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Chrobry Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
Pauza
Chrobry Poznań
- : -
Las Puszczykowo
Sokół Rakoniewice
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Patria Buk
- : -
Spójnia Strykowo
Przemysław Poznań
- : -
Akademia GKS Dopiewo
OTPS Winogrady
- : -
MKS Trzemeszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?