E1: Patria Buk - GKS Dopiewo

W piątkowe popołudnie zespół Orlików wybrał się do Buku na kolejne spotkane rewanżowe, aby rozegrać spotkanie z rówieśnikami z Patrii.

Mecz zakończył się wynikiem 6:4 ( 2:2 ) na korzyść gospodarzy.

Bardzo dobra pierwsza połowa naszego zespołu zaowocowała tym, że rozpoczęliśmy mecz od prowadzenia 1:0. Kolejne dwie kontry wyprowadził gospodarz spotkania i zrobiło się 2:1. Nie na długo, ponieważ chwilę później potężnym strzałem z rzutu wolnego z połowy boiska trafia Nikodem, który dysponuje niezłym uderzeniem.

Druga połowa, to chaotyczna gra chłopaków, co wykorzystał zespół miejscowych. W krótkim odstępie czasowym tracimy 3 bramki z błędów własnych, ale takiego wstrząsu chyba potrzebowali zawodnicy, aby na nowo się odbudować, ponieważ poszliśmy za ciosem i zdobyliśmy szybko 2 bramki i zrobiło się 5:4. Niestety po kilku niewykorzystanych sytuacjach nie udało się zremisować lub powalczyć o zwycięstwo. Rywal dobił nas po kontrze na 6:4.

Podopieczni trenera Adriana oraz Pawła zasługują na brawa, ponieważ pomimo kilku bramek przewagi przeciwnika, potrafili walczyć do końca i zmniejszyć straty.

Z meczu na mecz gra wygląda coraz lepiej, a o to nam wszystkim chodzi, aby postęp był widoczny na przestrzeni czasu.