LIGA RED BOX JUNIOR – Podsumowanie rozgrywek

W sobotę 24 października 2020 roku w godz. 10:00-12:30 najmłodsi zawodnicy Akademii GKS Dopiewo wzięli udział w Finale Jesiennej Ligi RedBox Junior. Na boisku przy ul. Promienistej w Poznaniu rozegraliśmy ostatnie 3 mecze: z drużyną SP Przysiuda Września II wygraliśmy 9:8, z drużyną RBPA I przegraliśmy 6:8 i na koniec wygraliśmy 9:6 z drużyną SP Przysiuda Września I.

Gratulacje dla całej drużyny zwłaszcza że graliśmy bez zmienników a mecze odbywały się w formule 2x10 minut.

A zatem można powiedzieć że Jesienna edycja RED BOX Junior Ligi przeszła już do historii.

Ogółem nasz drużyna w całym cyklu rozegrała 16 meczy: 10 wygraliśmy, 5 przegraliśmy oraz 1 zremisowaliśmy.

Dziękujemy zawodnikom i zawodniczkom za walkę, zaangażowanie i piękne bramki. A rodzicom oraz opiekunom za niesamowity doping.