MŁODZIK D1: GKS Dopiewo – UKS 2007 Lusowo  4:1

Udane rozpoczęcie rundy rewanżowej!!!

W niedzielę 17 października 2021 roku o godz. 09.30 dryżyna Młodzik D1 na własnym obiekcie, po dwóch tygodniach przerwy, rozegrała mecz rewanżowy z UKS 2007 Lusowo. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:1. Nie był to jednak łatwy mecz. W pierwszej połowie zakończonej bezbramkowym remisem obie drużyny stworzyły sobie sytuacje po których mogły paść bramki. W drugiej połowie nasi zawodnicy przeprowadzili kilka świetnych akcji i w niespełna pięć minut wyszli na prowadzenie 3:0. Potem zdobyli jeszcze jednego gola mimo iż okazji mieli znacznie więcej. W końcówce spotkania goście zdobyli honorowego gola.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: N.Gatniejewski – 2 oraz F.Hamerski i P.Sadowski.

Gratulujemy całej drużynie za zwycięstwo!!!

Za tydzień czeka nas bardzo trudne spotkanie. W niedzielę o godz. 15.00 zagramy  mecz rewanżowy w Wysogotowie z tamtejszą Victorią. Na naszym obiekcie mecz zakończył się wynikiem 2:2.