Niesamowity mecz C1 w Lwówku!

Drużyna Trampkarza C1 (2006/07) naszej Akademii po niesamowitym meczu i niewiarygodnej końcówce tego spotkania, wygrywa w Lwówku z miejscowym OSiR 5:4 (1:2).

Prowadzenie, po uderzeniu z rzutu karnego w 15 min., dał naszemu zespołowi Michał Bartczak. Niestety pod koniec pierwszej odsłony meczu, najpierw znów po rzucie karnym, a następnie po rzucie rożnym (bramka do szatni) tracimy dwa gole i na przerwę schodzimy przegrywając 1:2.

Drugą połowę lepiej rozpoczynają gospodarze i w 52 min. wychodzą na prowadzenie 3:1, lecz już dwie minuty później po uderzeniu Igora Napierały zmniejszamy straty do 2:3. Niestety kolejny cios wyprowadza OSiR i zespół z Lwówka podwyższa wynik na 4:2.

W 75 min., pięć minut przed końcem regulaminowego czasu, Igor zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu, tym razem po uderzeniu piłki głową i zmniejszamy straty do 3:4. To był impuls do walki do końca o korzystny rezultat. Trzy minuty po tej bramce Bartek Sapała daje nam remis, a w doliczonym czasie gry Kuba Ładniak zapewnia zwycięstwo 5:4!

Niewiarygodna końcówka i sukces, na który zapracował cały zespół! Wola walki, determinacja i dążenie do zmiany niekorzystnego wyniku - taki zespół przyjemnie jest prowadzić.

Duma i radość po spotkaniu. Wielkie brawa!!!