2 mecze ligowe zespołu Młodzik D2.

Rywalizację ligową rozpoczął zespół Młodzika D2 GKS Dopiewo. Pierwszy mecz rozegrał w Poznaniu z drużyną Koziołka Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 9-7. O przegranej zadecydował brak ,, etatowego,, bramkarza i zmarnowane seryjnie 100 procentowe sytuacje podbramkowe. Bramki dla naszego zespołu padały, co bardzo cieszy, po ładnych i składnych akcjach. Zabrakło kilku minut spotkania do doprowadzenia przez zespół przynajmniej do remisu.                   Kolejny mecz to pokaz gry naszych chłopców. Przeciwnikiem była drużyna Korony Zakrzewo. Od samego początku mecz toczył się pod dyktando Naszych Młodzików. Chłopcy pokonali przeciwnika 8-1. W bramce wystąpił w końcu ,,prawdziwy,, bramkarz. Okazało się, że nie miał zbyt wielu sytuacji do pokazania swoich umiejętności. Brawo chłopcy!!!  Kolejny mecz 2 września z zespołem z Plewisk. Mecz rozegrany zostanie w Szreniawie.