[C2] Trampkarze również grali !

Mecz rodzice kontra zawodnicy - 29.03.2024

Korzystając z ostatniej hali w marcu, zawodnicy podjęli swoich rodziców w meczu towarzyskim. Mimo braków kadrowych w ekipie rodziców, doświadczenie było górą po końcowym gwizdku. Na koniec rozgeraliśmy jeszcze konkurs rzutów karnych, po których udaliśmy się na poczęstunek.

GKS Dopiewo - Canarinhos Skórzewo - 3.04.2024

W środę zamiast jednostki treningowej zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali mecz kontrolny z równieśnikami ze Skórzewa. Niestety ten sparing możemy zaliczyć do takich meczów, o których trzeba szybko zapomnieć. Nic w tym spotkaniu nam nie wychodziło. Trzeba wyciągnąć wnioski i przepracować niektóre zachowania na treningach.

GKS Dopiewo - Orły Komorniki - 7.04.2024

W ostatnim sparingu przed startem rozgrywek ligowych podjęliśmy u siebie zespół z Komornik. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie pod kątem założeń. Poprawione elementy były widoczne gołym okiem. Dobra gra zespołowa zaowocowała strzeleniem dwóch bramek w 1 połowie. Niestety w drugiej pojawiło się kilka błędów indywidulanych, co przeciwnik skrzętnie wykorzystał. Dobry prognostyk przed ligą!

Pozdrawiam,

/AM