[C2] TSG Kamieniec - GKS Dopiewo

Ekscytujące mecze to nasza wizytówka.. :)

W sobotnie przedpołudnie zespół Trampkarza wspomagany chłopakami z Młodzika pojechał do Kamieńca na 4 kolejkę ligową.

Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie ze względu na żar, który lał sie z nieba.

Jak to bywa w naszych meczach od pierwszej minuty staraliśmy się narzucić swój styl gry poprzez utrzymywanie się przy piłce, lecz nie wystrzegliśmy się błędów indywidualnych, z których skorzystał przeciwnik w pierwszych minutach spotkania prowadząc 1:0.

Szybka odpowiedź z naszej strony po SFG bramkę wyrównującą strzela Borys. Po kilku minutach po podaniu prostopadłym Marcel podwyższa wynik na 2:1.

Niestety nie wyciągając wniosków z pierwszych minut - tracimy 2 bramki po biernej postawie w defenyswie, ale tuż przed końcem pierwszej połowy wyrównujemy za sprawą Marcela po ładnej akcji zespołowej.

Druga odsłona to ten sam obraz gry - bramka za bramkę, niefortunne zagrania z obydwu stron i do ostatniej minuty widniał wynik 5:5, ale jak już wiadomo - GKS zawsze gra do końca i udowodnił to też w tym meczu. Po zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Aleks i mierzonym strzałem w dalszy róg bramki daję nam zwycięstwo !

Emocje sięgały zenitu w tym spotkaniu, ale za to właśnie kocha się ten sport !

TSG Kamieniec 5:6 GKS Dopiewo