[D1] GKS Dopiewo - Obra Zbąszyń

"Z nieba do piekła i z powrotem..."

Tak można opisać mecz młodzików starszych, którzy podejmowali Obrę Zbąszyń na własnym boisku.

Dopiewscy zawodnicy od pierwszej minuty dobrze weszli w to spotkanie, co udokumentowali bramką w 8', lecz to był początek "gorszego" okresu dla chłopaków, ponieważ po serii niewymuszonych błędów tracimy 3 bramki, co podłamuje niebiesko-żółtych.

Druga odsłona to seria niewykorzystanych sytuacji z jednej i drugiej strony, gdzie bramkarze mogli wykazać się umiejętnościami. Ostatnie 10' to GKS'iacy pokazali charakter i walkę do samego końca, gdzie efektem były 2 bramki wyrównujące stan meczu. Nie było to niestety "widowisko", o którym chcieli byśmy pamiętać.. :)

My jak najszybciej wyciągamy wnioski do dalszej pracy i skupiamy się na rozwoju zawodników.

GKS Dopiewo 3:3 Obra Zbąszyń

Bramki dla GKS'u:

8' Marcel Czarnecki

75' Marcel Czarnecki, as. Dominik Banach

79' Antoni Janiak, as. Marcel Czarnecki

Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe w Rakoniewicach o g. 11:00. Zapraszamy :)

Pozdrawiam,

/AM