[D1] GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo

W niedzielne przedpołudnie drużyna Młodzika starszego udała się na Tarnowski OSiR, aby stoczyć bój z drużyną Tarnovii.

Na ten mecz cele dotyczyły fazy bronienia, gdzie zawodnicy skupiali się na działaniach indywidualnych i grupowych związanych z defensywą.

Zmienny skutek realizacji celów przełożył się na chaotyczny początek z naszej strony, ale z minuty na minutę Nasi zawodnicy byli bardziej pewni siebie i krok po kroku dochodzili do sytuacji bramkowych. Przy większej skuteczności mogliśmy zanotować kilka trafień, natomiast "celowniki" w tym dniu były rozregulowane :) Mimo tego udało się zdobyć 2 bramki.

Bramki dla GKS'u:

Antek Janiak x1

Filip Hamerski x1

Dziękujemy wymagającemu przeciwnikowi za rywalizację i dobrą grę !

Za tydzień rozpoczynamy rozgrywki ligowe, gdzie na naszym terenie zmierzymy się z UKS Orzeł Granowo. Początek spotkania o g. 9:30.

Pozdrawiam,

/AM.