[D1] Orzeł Rostarzewo - GKS Dopiewo

Emocjonujące spotkanie zakończone remisem..

W niedzielny poranek rocznik 2011 udał się do Rostarzewa na mecz z miejscowym Orłem, gdzie rozpoczął rundę rewanżową.

Od samego początku było wiadomo, że spotykają się dwie drużyny z wysokimi ambicjami w tym sezonie. Od pierwszej minuty obydwa zespoły stwarzały sobie sytuację, co przełożyło się na wynik 1:1 do przerwy.

Podobnie było w drugiej odsłonie, gdzie po efektownej akcji zespołowej Nasza drużyna objęła prowadzenie. Gospodarze nie dawali za wygraną, co udokumentowali bramką na 2:2 z rzutu wolnego. W końcówce mieliśmy sporo szczęścia, ponieważ Orzeł przejął kontrolę i stworzył kilka groźnych sytuacji, ale na posterunku stał Borys.

Zapewne pozostaje niedosyt z jednej i drugiej strony, ale trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski i pracować dalej na swój rozwój.

Orzeł Rostarzewo 2:2 GKS Dopiewo

Bramki dla GKS'u:

2x Janiak Antek (as. Domin)

Już w tygodniu zapraszamy na mecz kontrolny z AP Lwy Tarnowo Pdg. Początek meczu o 17:30 w środę 4.10.