[D1] Patria Buk - GKS Dopiewo

Duże emocje w niedzielne przedpołudnie w Buku..

W okrojonym składzie zespół D1 udał się do Buku na pojedynek z Patrią Buk. Założenia meczowe dotyczyły zdobycia przestrzeni w fazie atakowania. Chłopacy w pierwszej połowie kontrolowali mecz, co przełożyło się na dwubramkowe prowadzenie.

Druga odsłona pozostaje wiele do życzenia z naszej strony - w naszym graniu wdał się chaos i nie był to fragment miły dla oczu. Szybko zdobywamy trzecią bramkę, co nakręciło gospodarzy, którzy zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami na 2 minuty przed końcem, ale po asyście naszego bramkarza w ostatniej akcji meczu strzelamy czwartego gola.

Jedna zmiana przy takiej pogodzie dała się we znaki, ale drużyna pokazała charakter i wywiozła 3 pkt z trudnego terenu.

Za tydzień do Dopiewa przyjeżdża zespół Obry Zbąszyń, którego podejmiemy w niedzielę o godz. 10:00. Zapraszamy :)

Patria Buk 2:4 GKS Dopiewo