[D2] Orzeł Rostarzewo - GKS Dopiewo

W sobotni poranek zespół Młodzika Młodszego wybrał się do Rostarzewa na spotkanie z miejscowym Orłem.

Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, ponieważ przyjechaliśmy do lidera rozgrywek, który walczył o awans.

Od samego początku byliśmy nastawieni na wysoki pressing, aby jak najszybciej odbierać piłkę przeciwnikowi. Przez cały mecz chłopacy realizowali założenia, ale to przeciwnik dwa razy znalazł sposób na zdobycie bramki i tak też zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie pokazaliśmy charakter i wolę walki do ostatniego gwizdka, ale to nie wystarczyło na wywiezienie jakichkolwiek punktów. Orzeł zasłużenie wygrał i awansował do II Ligi, w której życzymy powodzenia. Wracamy z podniesionymi głowami oraz pełnym bagażem nowych doświadczeń.

Bramki dla GKS'u:

Kubala Leszek, as. Banach Dominik

Na zakończenie sezonu 18 czerwca, podejmiemy u siebie zespół GSS Grodzisk Wlkp. Początek meczu o g.11:30.

Pozdrawiam,

/AM