[D2] Sokół Rakoniewice - GKS Dopiewo

Cierpliwość kluczem do sukcesu..

W sobotnie popołudnie zespół rocznika 2011 wybrał się do Rakoniewic, aby rozegrać drugą kolejkę ligową z miejscowym Sokołem.

Pojechaliśmy w dość mocno okrojonym składzie, ale czasami mniejsza ilość przekłada się na większą jakość i tak właśnie było w tym przypadku!

Determinacja, odwaga, kreatywność cechowały Nas na murawie podczas realizowania założeń z przepracowanego mikrocyklu.

"Gołym okiem" widać ogromny progres tej drużyny i czerpanie radości z gry - co jest przecież najważniejsze :)

Bardzo jestem zadowolony z mentalu drużyny, ponieważ po dwóch straconych bramkach motywacja nie upadła, a wręcz przeciwnie dostaliśmy jeszcze większego "kopa" do odwróćenia rezultatu :)

Sokół Rakoniewice 2:5 GKS Dopiewo

Bramki dla GKS'u:

3x Marcel Wolny

1x Gabryś Bździak

1x Leszek Kubala

Bardzo ważnym aspektem jest nauczyć zawodników kultury osobistej oraz szacunku do przeciwnika - na koniec nasi chłopcy posprzątali szatnie, aby została w takim stanie w jakim była przed naszym wejściem.

Za tydzień zmierzymy się na własnym obiekcie z drużyną Gwiazdy Siedlec.

Pozdrawiam,

/AM