[E1] UKS Canarinhos II Skórzewo - GKS Dopiewo

W niedzielne przedpołudnie zespół rocznika 2011 rozpoczął rundę rewanżową meczem w Skórzewie, gdzie podejmował miejscowych Canarinhos.

Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie sportowym, ponieważ oba zespoły były nastawione na grę ofensywną, co przekładało się na dużą ilość sytuacji podbramkowych. Cieszy fakt, że chłopcy coraz częściej podejmują odważne decyzje o grze 1x1 w każdej strefie boiska, ponieważ w ten sposób chcemy tworzyć przewagę w meczach nad przeciwnikiem.

Chłopacy od pierwszej minuty wyszli na to spotkanie bardzo zdeterminowani i zmobilizowani, co było widać w ich poczynaniach. Zostawili całe serducho i charakter na boisku - oby tak dalej ! Brawo drużyna !

Drużynie ze Skórzewa dziękujemy za dobre widowisko !

Reprezentacja GKS'u : Borys Czyżewski (BR), Antek Janiak (K), Kuba Przeworski, Kuba Wiśniewski, Adam Budziński, Alex Witkowski, Dominik Banach, Szymon Witek, Grzesiu Wożniak, Marcel Czarnecki.

Bramki :

2x Antek Janiak

1x Kuba Przeworski

Kolejne granie czeka nas w nadchodzący weekend - jedna grupa zagra mecz kontrolny z Orkanem Konarzewo, natomiast druga ekipa rozegra spotkanie ligowe z Orły Komorniki.

Pozdrawiamy,

/sztab trenerski