GKS Dopiewo Junior Młodszy B2- Korona Zakrzewo

Wygrywamy mecz z Koroną Zakrzewo 5:2 przez cały mecz mamy przewagę potwierdzoną systematycznym zdobywaniem goli średnio co piętnaście minut, niekoniecznie do własnej bramki. wciąż mamy problemy ze skutecznością w sytuacjach strzeleckich i robimy błędy w obronie chociaż na te drugie mają wpływ absencje spowodowane  kontuzjami i kartkami. Należy tutaj pochwalić zawodników którzy nie grają ostatnio na swoich pozycjach. Strzelcy bramek: 2x Hubert Szczepański; 2x Konrad Kleszcz; Mateusz Tajdel.

Następny mecz w niedzielę 16.10 2022 o godz:10:00 z Piastem Kobylnica na wyjeździe. zbiórka o godz. 9:00 Gruszczyn  ul. Swarzędzka 54

Uwaga: w piątek trening odbędzie się na boisku trawiastym wraz z Juniorem Starszym o godz:20:00