Junior A1 GKS Dopiewo - KS 1920  Mosina 10:0 ,  (10:0).

W 19.11.2022 rozegraliśmy ostatni mecz ligowy wysoko pokonując Rywali. Bramki zdobyli : Tobiasz Zborowski po podaniu Antka Gryski 4 min. , Filip Tierling po podaniu Tobiasza 10 min. , Gabryś Kosicki 13 min. , Antek Gryska po podaniu Burgera  18 min. , Burger po podaniu Filipa 20 min. , Igor Napierała po podaniu Antka 21 min. , Nikodem Sobański po podaniu Bartka Sapały 24 min. , Bartek Muszyński po pięknej indywidualnej akcji 32 min. , Igor po indywidualnej akcji 36 min.  i  raz jeszcze Igor po podaniu  Filipa 44min. Niestety ,zdekompletowany Przeciwnik  nie wyszedł na drugą połowę i został zaliczony wynik z pierwszych 45-u minut. Mecz rozgrywany był w zimowych warunkach  , co nie przeszkodziło naszym Zawodnikom w świetnej zabawie , jeszcze przed odprawą ,w  szatni , panowała super atmosfera , wspólne śpiewanie świątecznych piosenek , następnie odśnieżanie boiska i wspaniała gra . Warto dodać , że zarówno w poprzedniej kolejce ,jak  i w tej niemogący grać z różnych przyczyn Antek Gryska , Dawid Nowakowski i Janek Kryczka dopingowali Kolegów bezpośrednio na meczu. Widać ,że Chłopcy stanowią prawdziwą Drużynę !!! Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w swojej grupie ,ustępując zwycięzcy o jeden punkt ,zdobyliśmy 24 pkt. , przy bilansie bramkowym 66:10 , najlepszym w całej lidze. Dziękujemy Chłopakom za wspaniałe chwile , zaangażowanie i świetną grę. Gratulujemy Trenerowi Maciejowi Łabendzie za przygotowanie zespołu oraz wdrożenie nowych , odważnych rozwiązań taktycznych i personalnych .Sztab Szkoleniowy.