Junior A1 : GKS Dopiewo - Orlik Miłosław 8:0 , (3:0)

Drugi mecz i drugie przekonujące zwycięstwo juniorów. Wynik jednak nie pokazuje , jak słabo zagraliśmy pierwsze 45 minut , a tylko nieprzemyślany faul zawodnika Gości , za który otrzymał czerwoną kartkę "obudził" nasz zespół i drzemiące w nim możliwości. Do 35 minuty mamy kilka okazji bramkowych , ale albo strzelamy niecelnie , albo znakomicie spisuje się Bramkarz Orlika. W tym też czasie Goście potrafią zagrozić naszej bramce i nie wiele brakowało , by objęli prowadzenie. W wspomnianej już 35 min. dotąd twardy , ale czysty mecz przerywa bezsensowny faul Przeciwnika na Igorze Napierale i Sędzia nie ma wątpliwości , pokazując czerwoną kartkę. Trzy minuty później ponownie brutalny faul na Antku Grysce tuż przed polem karnym rozpoczyna naszą kanonadę. Do rzutu wolnego podchodzi Rafał Metelski i gdy wszyscy spodziewają się strzału w górną część bramki , ewentualnie dośrodkowania , Rafał  posyła piłkę w dolny , dalszy róg , otwierając wynik spotkania . Popis inteligencji i techniki. Chwilę póżniej Rafał trafia po strale głową w słupek , a piękną asystą popisuje się Antek Gryska . W 43 min. Bartek Muszyński inteligentnie przerzuca piłkę na drugą stronę boiska do Nikodema Sobańskiego , ten do Rafała idealnie w tempo i mamy 2:0 . Tuż przed przerwą strzelamy najpiękniejszą bramkę meczu : szalejący z lewj strony Nikodem kapitalnie dośrodkowuje w pole karne , piłkę na klatkę piersiową pzyjmuje sobie Gryzoń , opuszca na nogę i strzela nie do obrony Wszystko odbywa się bardzo płynnie ,wręcz idealnie !!! Drugą połowę rozpoczynamy od bramki Daniło Nesterenki po wspólnej akcji z Igorem. potem próbują Janek Kryczka, Gabryś Kosicki i ponownie Gryzoń , ale na posterunku stoi Bramkarz Gości. W 71 min. Gryzoń w polu karnym dopada piłkę , strzał broni  Bramkarz , dobija Igor ponownie obronione i w końcu do półgórnej piłki podbiega Rafał i strzałem głową podwyższa wynik.Parę minut póżniej piłka , jak po sznurku od Nikodema do Kosy i do Gryzonia i jest 6:0. Na dziesięć minut przed końcem swojego pierwszego gola w rundzie zdobywa Maks Niezabistowski , ale wynik meczu ustala tuż przed końcem Igor Napierała.

Na wyróżnienie zasługują Rafał Metelski , cały czas pod grą no i zdobywca czterech goli i fenomenalny tego dnia Nikodem  Sobański , bezbłędny w obronie i kapitalnie dośrodkowujący piłki , po których zawsze było dużo zamieszania. nie można pominąć Gryzonia ,jak na  kapitana przystało , cały czas zagrzewającego zespół do walki  , Janek Kryczka i wszystko jasne , w drugiej linii Dania Nesterenko , świetnie napędzający akcje , w obronie Maciek Kaliszan , no i zmiennicy Julian Przyślewicz ,Bruno Kaczmarek , czy nasz nominalny bramkarz Dawid Nowakowski  , grający tym w polu na prawej obronie i to naprawdę dobrze. Nie można zapominać o świetnej grze naszego  bramkarza Dawida Ziółkowskiego , dużo świetnej pracy wykonali Igorek , Gabryś i Bartek Muszyński. Dziękujemy !