Junior A1 GKS Dopiewo- Przemysław Poznań 7:1 , (4:0)!

Juniorzy się nie zatrzymują ;kolejny mecz i kolejne przekonywujące zwycięstwo. Zaczęło się od dwóch grożnych uderzeń Gości ,ale kapitalnie interweniuje Dawid Nowakowski. W końcu następuje 17-a min.; Tobiasz Zborowski idealnie podaje do Antka Gryski , ten do Igora Napierały , który na jednym metrze ogrywa trzech obrońców i posyła piłkę obok bezradnego bramkarza , 1:0 ! Za chwilę Gryzoń wpada rajdem w pole karne , ale tym razem bramkarz jest górą. W 21-ej min. Igor kapitalnie ,prostopadłym podaniem obsługuje Gabriela Kosickiego,co do centymetra ,idealnie w tempo ,Kosa wyprzedza obrońcę i kapitalnie strzela drugiego gola !! Potem okazje mają Gryzoń ,Igor , dwukrotnie Janek Kryczka ,ale dobrze gra Bramkarz Gości lub piłka minimalnie mija cel . W 29-ej min. aktywny Kosa wywalcza rzut rożny , do piłki dochodzi Nikodem Sobański ,dośrodkowuje perfekcyjnie na głowę Tobiasza Zborowskiego i nasz stoper podwyższa na 3:0 !!! Dwie minuty póżniej ,grający na lewym wahadle Maks Niezabistowski odnajduje w polu karnym Gryzonia imamy czwartego gola !!!! Potem po dośrodkowaniu Nikodema z rzutu rożnego Julek Przyślewicz tuż obok słupka.Pierwsza połowa kończy się kolejną znakomitą interwencją Pyrki i kolejnym , dość brutalnym faulem na Maksie.

W 46-ej min. pierwsza akcja Gości kończy się rzutem karnym ,1:4. Ale od czego mamy Kapitana ,cztery min. po stracie gola ,Gryzoń po asyście Igora decyduje się na oddanie strzału sprzed pola karnego ,piłka nabrała dziwnej rotacji i przeleciała między rękami bramkarza ,5:1 !!!!! Ten gol podciął skrzydła Przeciwnikowi ,który jeszcze próbował coś ugrać , ale na drodze stawał Dawid Nowakowski. W 61-ej min. kolejna popisowa akcja Kosa do Igora i mamy 6:1 !!!!!! 73-a min. wprowadzony rezerwowy Konrad Kleszcz idealnie dogrywa do Gryzonia i mamy 7:1 !!!!!!! Warto odnotować pojawienie się na boisku w roli napastnika ,naszego drugiego bramkarza , Dawida Ziółkowskiego ,któremu niewiele zabrakło do wpisania się na listę strzelców.

Kapitalne zawody rozegrał  nasz blok defensywny oczywiście Nikodem Sobański , swoimi centrami siał niemały popłoch w obronie Rywala , dobrze zaprezentował się Kosa , zwłaszcza w pojedynkach biegowych , świetnie Igor Napierałą i Antek Gryska ,który praktycznie grał na każdej pozycji i to jak ...,ale dzisiaj wyróżnimy piłkarzy ,po których nie spodziewaliśmy tak fantastycznej dyspozycji : po pierwsze Pyra ,znakomite interwencje od samego początku ,nawet minimalny błąd w drugiej połowie od razu naprawił , wygrał cztery sytuacje sam na sam , w tym w jednej narażając swoje zdrowie , znakomicie też wprowadzał piłkę od bramki , nawet przy presingu Przeciwnika ,brawo ; drugim wyróżnionym jest Maks Niezabistowski , który pierwszy raz grał na lewym wahadle i zrobił to fantastycznie ,ogrywał Rywali ,jak chciał ,doprowadzając Przeciwnika do takiej frustracji ,że Ci potrafili zatrzymać Maksa wyłącznie faulem .

Ale jeszcze raz podkreślamy znakomitą pracę całego Zespołu. Brawo. Sztab szkoleniowy.