Junior A1 : Przemysław Poznań - GKS Dopiewo 1:9 ,(1:4)

Inauguracja rundy wiosennej wypadła niezwykle okazale  i nie chodzi o wynik, ale znakomitą grę całej drużyny. Wynik otworzył już w siódmej minucie Rafał Metelski po dograniu Bartka Sapały , ta sama dwójka popisała się pięć minut później i gdy wydawało się, że mecz mamy pod kontrolą  fantastycznym strzałem z około 30 m. popisał się Zawodnik  gospodarzy; był to niewątpliwie najpiękniejszy gol meczu. Ale mieliśmy w składzie Rafała...w 38 min, jak po sznurku piłka poszła od Danii Nesterenko przez Bartka Sapałę i Rafał ustrzelił klasycznego hattricka!!! Jeszcze przed przerwą fantastyczne dogranie z rzutu rożnego Nikodema Sobańskiego na gola strzelonego głową zamienił jeden z naszych stoperów , Tobiasz Zborowski .

Druga odsłona zaczyna się od bramki drugiego stopera, Krzysia Nowaka ,który pięknym lobem, a jakże głową  nie daje szans bramkarzowi Gospodarzy, co ważne : strzelec stał tyłem do bramki !!! Kolejne dwa trafienia zalicza nasz kapitan, Antek Gryska i ponownie Tobiasz po indywidualnej akcji . Jeszcze nie zdążyliśmy nacieszyć się ósmą bramką, a ponownie Rafał wpisał się na listę strzelców....Antek Gryska fantastycznym blisko czterdziestometrowym prostopadłym podaniem idealnie w tempo obsłużył Rafał ,który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą, minął zwodem bramkarza i wturlał piłkę do siatki. To była najpiękniejsza akcja meczu, zwłaszcza podanie Gryzonia niczym " stadiony świata " . Warto dodać, że mały udział w tej bramce miał nasz nominalny bramkarz , Dawid Nowakowski, w którego bucie , z przyczyn technicznych  grał Rafał.

Za mecz wyróżniamy absolutnie wszystkich Chłopaków, zagrali znakomicie ,jako Drużyna ,pokazując niesamowitą wolę walki, ambicję i niezłe umiejętności. Brawo .

Sztab szkoleniowy.