Junior B1 : Orły Komorniki-GKS Dopiewo 1:3 (0:2)

13 czerwca okazał się szczęśliwy dla naszych Chłopaków. Po zaciętym meczu wygrywamy i zapewniamy sobie  co najmniej drugie miejsce w grupie. Pierwsza połowa należy do nas: pierwszą bramkę zdobywamy po stałym fragmencie gry, z rzutu rożnego idealnie podaje Kamil Muszyński , a piękną główką popisuje się Janek Kryczka, 1:0. Aktywne jest zwłaszcza lewe skrzydło, gdzie szaleje Kamil Muszyński i to z tego skrzydła rozpoczęła się druga bramkowa akcja: tym razem piłkę przejmuje Filip Tierling, wpada w pole karne i idealnie podaje do wbiegającego Gabriela Kosickiego, gooool, 2:0. Za chwilę ,po kapitalnym podaniu Filipa Tierling, Kamil Muszyński wpada w pole karne i przegrywa pojedynek z Bramkarzem rywali.Przeciwnik również tworzy sobie sytuacje bramkowe, ale albo sprzyja nam szczęście, albo kapitalnie broni Albert Fąs. Jeszcze wspomnieć trzeba wspaniały wolej lewą nogą Filipa Tierling,który mija o kilkadziesiąt cm.bramkę i kolejny przegrany pojedynek sam na sam Bramkarza Komornik, również wygrany, tym razem z Filipem Tierling. Druga połowa należy od początku do Gospodarzy i tylko interwencjom Alberta Fąsa i doskonałej asekuracji Antka Gryski oraz znakomitą grą głową Filipa  zawdzięczamy utrzymywania prowadzenia. W końcu,Komorniki wykonują rzut wolny z około 30u metrów, piłka po idealnym uderzeniu wpada do bramki,ale Sędzia odgwizduje faul na Filipie,który musiał skorzystać z pomocy medycznej. Ta sytuacja rozsierdza Gospodarzy,którzy w końcu doprowadzają do zdobycia bramki. I gdy wydaje się, że remis jest kwestią czasu,przejmujemy inicjatywę i po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika, słabo wybitą piłkę przejmuje Wojtek Płotkowiak i strzałem zza pola karnego ustala wynik meczu, 3:1, choć należy zaznaczyć, że Orły Komorniki do ostatniego gwizdka walczyły o remis. Wyróżniamy dzisiaj Filipa Tierling, m.in. za wygranie wszystkich pojedynków główkowych z roślejszym rywalem, około 14u, asystę i piękny wolej.Gratulacje dla całej Drużyny, Chłopaki jesteście super. Sztab szkoleniowy.