Mecz ligowy GKS Dopiewo Młodzik D2

Kolejny, ciekawy mecz ligowy rozegrał zespół Młodzika D2 GKS Dopiewo. Spotkał się na boisku w Skórzewie z drużyną Canarinhos. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy ulegli rywalom w stosunku 1-8. Spowodowane było to jednak nieobecnościami naszych zawodników. Wielu z nich było wtedy na wakacjach z rodzicami. W niedzielę 1 pażdziernika obraz gry był zupełnie inny. Pierwsza połowa to znaczna przewaga Młodzików z Dopiewa. Wiele dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika nie zakończyło się jednak zdobyciem gola. Przeciwnik prowadził do przerwy 1-0. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Po składnej akcji nasi chłopcy doprowadzili do remisu. Mecz zakończył się podziałem punktów. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Dopiewie w niedzielę, 8 października o godzinie 12.00. Przeciwnikiem będzie zespół Koziołka Poznań.