Mecz ligowy Młodzik D1.

W niedzielę 3 września zespół Młodzika D1 GKS Dopiewo rozegrał kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem był zespół UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Mecz rozgrywany był na wysokim poziomie sportowym. Bramkę dającą prowadzenie strzelił zespół z Grodziska, w czasie ogromnej przewagi Naszej drużyny. Po przerwie Dopiewiacy doprowadzili do remisu. Szczęście zaczęło jednak dopisywać przeciwnikowi. Rykoszet po ,, słabym,, strzale gości wpadł do naszej bramki. Od bramki wyrównującej uchroniła przeciwnika wspaniała interwencja bramkarza. Kolejne akcje naszego zespołu zatrzymywał znów bramkarz. Był chyba w tym meczu najlepszym zawodnikiem na boisku. W samej końcówce  meczu padła bramka, która ustaliła wynik spotkania. GKS Dopiewo- UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1- 3. Szkoda, że nasz zespół nie wykorzystał wielu bardzo dogodnych sytuacji bramkowych w pierwszej  połowie meczu.