MŁODZIK D1: GKS Dopiewo – AS Orlik Kaźmierz  6:3

Udany rewanż Młodzika D1!!!

W sobotni poranek drużyna Młodzik D1 odniosła kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. Na własnym obiekcie pokonaliśmy trudnego rywala z Kaźmierza.

Od początku spotkania zawodnicy byli nastawieni bardzo bojowo. Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Mimo wielu dogodnych sytuacji strzelamy tylko 2 gole autorstwa J.Ładniaka i K.Kleszcza. Niestety chwila rozluźnienia i błędy w obronie w końcówce pierwszej połowy spowodowały że goście strzelają nam 2 gole i mamy 2:2 do przerwy.

Druga połowa to już więcej konsekwencji w grze i mniej błędów w obronie . Strzelamy 4 gole których autorami są: J.Ładniak, H.Szczepański, J.Weber i ponownie J.Ładniak. Bramki piękne a druga bramka J.Ładniaka strzelona na 6:3 to już prawdziwa wisienka na torcie. Z rzutu rożnego dośrodkowuje J.Weber do piłki składa się J.Ładniak i nożycami umieszcza futbolówkę w bramce. Ręce same składają się do oklasków. Rywal odpowiada tylko jednym trafieniem. Wygrywamy całe spotkanie 6:3 pokazując drużynie gości że przegrana z nimi w Kaźmierzu 4:2 to był wypadek przy pracy.

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!! DZIĘKUJEMY ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE!!!

Za tydzień w sobotę o godz. 12:00 zagramy na wyjeździe z Tarnovią II Tarnowo Podgórne.