Młodzik D2 (2008/2009) – Turniej Polonia Cup 2020

W niedzielę 12 stycznia w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Wielkopolskiej odbył się turniej Polonia Cup 2020 dla rocznika 2008. Naszą Akademie reprezentowali zawodnicy z grupy Młodzik D2 (2008/2009).

W turnieju wzięły udział następujące zespoły: Kotwica Kórnik, Lipno Stęszew, Avia Kamionki, Huragan Pobiedziska, SP Waldemara Przysiudy, dwa zespoły KS Polonia Środa Wielkopolska i oczywiście Akademia GKS Dopiewo.

Podopieczni trenera Zawadzkiego walczyli do ostatniego meczu o zwycięstwo w całym turnieju. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce przegrywając w ostatnim meczu 1:0 ze zwycięzcą całego turnieju drużyną SP Waldemara Przysiudy.

Nasi zawodnicy rozegrali 7 meczów (systemem każdy z każdym). Oto osiągnięte wyniki:
1 mecz: KS Polonia Środa Wielkopolska 2 - Akademia GKS Dopiewo – 0:2 (bramki J.Weber, K.Kleszcz), 2 mecz: KS Polonia Środa Wielkopolska 1 - Akademia GKS Dopiewo – 1:1 (bramka J.Jaworski), 3 mecz: Huragan Pobiedziska - Akademia GKS Dopiewo – 3:0, 4 mecz: Lipno Stęszew - Akademia GKS Dopiewo – 0:3 (bramki K.Kleszcz x2, F.Jurga),
5 mecz: Kotwica Kórnik - Akademia GKS Dopiewo – 0:2 (bramki K.Kleszcz x2), 6 mecz: Avia Kamionki - Akademia GKS Dopiewo – 1:3 (bramki K.Kleszcz x2, J.Jaworski) i ostatni wspomniany już mecz z SP Waldemara Przysiudy przegrany 1:0.

Należy podkreślić iż zawodnik Akademii GKS Dopiewo – J.Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem całego Turnieju Polonia Cup 2020.

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I RODZICÓW ZA NIESAMOWITY DOPING !!!