Obóz Ustka 2022 - Podsumowanie

Wszystko, co dobre - szybko się kończy.

W niedzielę 14 sierpnia zakończył się I Turnus Zgrupowania Akademii GKS Dopiewo w Ustce, w którym brało udział 40 zawodników z roczników 2005 - 2010.

Przez tydzień czasu Nasi chłopacy odbyli ok. 8 jednostek treningowych, rozegrali 6 sparingów. Brali też udział w porannych rozruchach i treningach motorycznych.

Zaliczyliśmy też kilka wyjść na promenadę nadmorską oraz na plażę, aby zaczerpnąć trochę morskiego klimatu.

Obejrzeliśmy razem również kilka meczy piłkarskich, w tym mecz Lech Poznań - Vikingur Reykjawik w el. Ligi Konferencji Europy.

Mamy nadzieję, że każdy z zawodników "wyciągnął" chodź jedną rzecz dla siebie, która rozwinie go sportowo i społecznie, by dobrze "wejść" w nowy sezon i rozgrywki jesienne.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na piłkarskich boiskach !

/kadra trenerska