TRAMPKARZ MŁODSZY C2: AP Talenty Poznań - GKS Dopiewo –  3:3

W sobotę 24 września 2022 roku o godz. 9.30 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała kolejne spotkanie ligowe na pięknym sztucznym boisku w Poznaniu. Trzeba przyznać że zmierzyły się dwie równorzędne drużyny. Zarówno AP Talenty Poznań jak i GKS Dopiewo odnieśli trzy ligowe zwycięstwa. Wynik końcowy jest jak najbardziej sprawiedliwy, jednak nie było to takie łatwe.

W spotkanie wchodzimy bardzo źle bo już trzecia akcja gospodarzy kończy się stratą bramki. Potem mamy faktycznie sytuacje bramkowe ale brakuje znowu precyzji. W odpowiedzi gospodarze podwyższają na 2:0. Nasi zawodnicy się nie poddają. Po mocnym uderzeniu F. Jurgi bramkarz odbija piłkę na słupek tam dopada do niej N. Gatniejewski i łapiemy kontakt z gospodarzami. Ostania akcja pierwszej połowy o mały włos nie kończy się wyrównaniem. Strzał J. Jaworskiego z linii bramkowej wybija obrońca.

Na drugą połowę wychodzimy bardzo zmotywowani i naprawdę przeważamy w początkowej fazie drugiej połowy. Mamy dwie dobre sytuacje bramkowe ale znowu nie trafiamy. W odwecie akcja z niczego, zamieszanie w naszym polu karnym i robi się 3:1.Około 15 minut przed końcem dostajemy rzut karny po faulu na F. Hamerskim. Skutecznym egzekutorem jest J. Jaworski. Robi się ciekawie przegrywamy tylko 3:2.

Kiedy wydawałoby się że nastąpi koniec spotkania Sędzia informuje zawodników o przedłużeniu spotkania o 2 minuty. Rozpoczynamy w środku pola do piłki dochodzi lider zespołu J. Jaworski i fantastycznym strzałem z 25 metrów ustala wynik spotkania na 3:3.

Sędzia odgwizduje koniec spotkania. Remis sprawia że nadal jesteśmy liderem grupy.

Brawo! Gratulacje dla całej drużyny i zawodników Młodzika D1 (2010)!!!

Za tydzień w sobotę wyjazd na mecz z UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.