TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo – AP Talenty Poznań - 4:3

W niedzielę 05 listopada 2022 roku o godz. 10.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała rewanżowe spotkanie AP Talenty Poznań. Na stadionie w Dopiewie spotkały się dwie wyrównane drużyny i zdecydowanie najmocniejsze w rozgrywkach III ligi okręgowej. Mecz stał naprawdę na wysokim poziomie a obie drużyny prowadziły grę na zasadzie akcja za akcję bramka za bramkę.

Pierwszą składną akcję zakończoną bramką przeprowadza nasza drużyna. Po asyście F.Jurgi bramkę zdobywa. M.Gajewski. Niestety po paru minutach goście odpowiadają przy biernej postawie naszych obrońców. Rozpoczynamy ze środka i długie dośrodkowanie w pole karne wykonuje F.Jurga tam do piłki dopada J.Jaworski i przerzuca bramkarza gości, prowadzimy 2:1. Goście szybko odpowiadają i mają jeszcze okazję do zdobycia bramki do szatni ale piękną interwencja popisuje się nasz bramkarz J.Markiewicz. Do przerwy 2:2.

Początek drugiej połowy to lekka przewaga naszego zespołu. Niestety to goście wychodzą na prowadzenie a bramkę zdobywają z rzutu karnego. Na 20 minut przed końcem, po mocnym strzale sprzed pola karnego F.Jurgi doprowadzamy do remisu. Dziesięć minut później zdobywamy piękna bramkę autorstwa J.Jaworskiego. Strzał z 20 metrów był nie do obrony. W ostatniej minucie meczu strzał z rzutu wolnego F.Jurgi trafia w poprzeczkę.

Zwycięstwo naszej drużyny na 2 kolejki przed końcem rozgrywek ( pozostał nam mecz i pauza) definitywnie przesądza o wygraniu Grupy 2, III ligi okręgowej C2 Trampkarz.

Brawo! Gratulacje dla całej drużyny i zawodników Młodzika D1 (2010)!!!

Za tydzień ostatnie spotkanie ligowe w sobotę o godz. 13.00 na własnym obiekcie zagramy z UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.