TRAMPKARZ MŁODSZY C2: Grom Plewiska - GKS Dopiewo – 2:7

W środę 19 października 2022 roku o godz. 16.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała mecz rewanżowy, przeniesiony z 1 kolejki, z drużyną Grom Plewiska. Nasza drużyna ponownie okazała się zespołem lepszym i zwyciężyła zasłużenie 2:7.

Po dość wyrównanym początku meczu w 12 minucie meczu po strzale z dystansu F.Jurgi obejmujemy prowadzenie. Gospodarze odpowiadają natychmiast i mamy remis. Od tego momentu przejmujemy inicjatywę czego efektem są bramki J.Jaworskiego i ponownie F.Jurgi. Do przerwy 1:3.

Na drugą połowę wychodzimy bardziej skoncentrowani. Od początku nie pozwalamy na wiele rywalom. Po składnych akcjach zdobywamy kolejne bramki. Rozpoczyna P.Miądowicz kolejna bramkę dokłada J.Jaworski. Gospodarze odpowiadają jednym trafieniem po błędzie naszych obrońców. Kolejne dwie bramki padają łupem J.Jaworskiego. Trzeba podkreślić że w tej fazie meczu gospodarze mają kilka dogodnych sytuacji ale kapitalnymi interwencjami popisuje się nasz bramkarz J.Markiewicz.

Brawo! Gratulacje dla całej drużyny i zawodników Młodzika D1 (2010)!!!

Już w najbliższą niedzielę czeka nas ostatni wyjazd do Baborówka gdzie o godz. 11.00 zagramy z miejscowym LKS Baborówko.