TRAMPKARZ MŁODSZY C2: Podsumowanie rozgrywek w III Lidze Okręgowej

W miniony weekend tj. 19 listopada 2022 roku rozgrywki zakończyła III LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2. Już wcześniej wiadomym było że nasza drużyna zdecydowanie wygrała rozgrywki i zasłużenie awansowała do II Ligi.

Podopieczni trenera Eryka Lisiaka rozegrali 12 meczy. Zdobyliśmy 31 punktów o 5 punktów więcej niż drugi zespól Talenty Poznań którzy również awansowali do II Ligi. Odnieśliśmy 10 zwycięstw, 1 raz zremisowaliśmy oraz ponieśliśmy 1 porażkę ale nie w bezpośredniej konfrontacji (dostaliśmy walkower za mecz z Grodziskiem Wlkp. na który nie pojechaliśmy z powodu poważnych absencji chorobowych – 3 osoby miały Covid-19, 1 osoba zapalenie płuc, 3 osoby kontuzje i w dodatku byliśmy bez bramkarza, trener robił wszystko co możliwe żeby przełożyć mecz na inny termin ale niestety wyszło jak wyszło).

W całej lidze strzeliliśmy najwięcej bramek bo aż 59 bramek ( nieoficjalnie 60 bo wynik z AP OSIR Lwówek na własnym obiekcie zakończył się wynikiem 5:1 jednak sędzia do systemu wprowadził wynik 4:1). Na własnym obiekcie 37/8 na wyjazdach 22/13.

Najlepszym strzelcem w rundzie wiosennej został J.Jaworski zdobywca 22 bramek. Pozostałe bramki strzelali:

- F.Jurga - 13 bramek ( bramkarz – 3 mecze na bramce),

- N.Urbaniak, M.Szak (2010), P.Miądowicz (2010). N.Gatniejewski (2010) – po 3 bramki,

- B.Typański, M.Krynicki oraz J.Markiewicz (bramkarz – 7 meczy na bramce) – po 2 bramki,

- W.Barej, P.Mierzyński, M.Gajewski (1 mecz na bramce), I.Rudkowski, K.Rudkowski, M.Zygmunt oraz A.Przyślewicz (2010) – po 1 bramce,

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ORAZ ROCZNIKA 2010 ZA ZAANGAŻOWANIE, WOLĘ WALKI I POKAZANIE CHARAKTERU PRAWDZIWEGO SPORTOWCA.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA TRANSPORT ZAWODNIKÓW NA WSZYSTKIE WYJAZDY, KIBICOWANIE ORAZ ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE AKADEMII.

Z POWAŻANIEM SZTAB SZKOLENIOWY