Turniej WZPN - Skrzat G1/G2

W niedzielę, 07 dnia maja, podczas słonecznego lecz wietrznego popołudnia drużyna Skrzata G1 naszej Akademii miała okazję potykać się z rywalami w ramach rozgrywek turniejowych WZPN. W Dopiewie naszymi przeciwnikami były zespoły Orkanu Konarzewo, Patrii Buk oraz Canarinhos Skórzewo. Fantastyczna atmosfera na boisku oraz na trybunach niosła młodych adeptów do bardzo dobrej gry. Wszystkie zespoły stworzyły cudowne piłkarskie widowisko. GKS Dopiewo zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Skrzaty podejmowały odważne pojedynki 1x1, dużo i celnie uderzały, stwarzały sytuacje bramkowe kolegom i koleżance z drużyny, walecznie broniły dostępu do własnej bramki.

Brawo GKS! Niebiesko-żółtych barw bronili: Mikołaj K., Staś P., Tomek, Bartek R., Piotr, Kacper S., Tosia i Marcel.

Po turnieju dodatkową atrakcją był występ magika. Lucky Luke wprowadził wszystkich w zaczarowany świat magii :)