Turnieje Mikołajkowe G1 (2017) i F2 (2016)
W sobotę w Suchym Lesie nasz zespół z rocznika 2017 uczestniczył w turnieju mikołajkowym Red Box.

Turniej rozgrywany był w formule „każdy z każdym” w czteroosobowych składach. Nasza drużyna rozegrała 7 meczów, w których spisała się fantastycznie. GKS w składzie: Tosia, Tomek A., Staś P. oraz Antek, grając bez zmian, zaprezentował świetną dyspozycję oraz wolę walki. W każdym z meczów widać było wysokie zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Bardzo cieszy doskonała realizacja zadań, a najbardziej przełożenie treningów na warunki meczowe.

Gratulacje i słowa uznania dla drużyny!!!

Niedziela, godziny przedpołudniowe. Zespół naszej Akademii z rocznika 2016 rozegrał zawody turniejowe w corocznym cyklu mikołajkowym Red Box w Suchym Lesie.

W naszej grupie wystąpiło 8 zespołów i rozegraliśmy siedem meczów w składzie: Mark, Tobiasz, Piotr, Marcel, Franek, Tomek P., Kacper. Turniej rozpoczęliśmy dyskretnie, rozkręcając się z meczu na mecz. Świetnie wyglądała walka drużyny o każdą piłkę oraz coraz lepsza realizacja powierzonych zadań. Cieszył widok rosnących u chłopców emocji, widoczny po każdej strzelonej bramce, a także wola i chęć zwycięstwa.

Gratulacje i brawa dla zespołu!

Po każdym turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali medal oraz dyplom, a cała drużyna pamiątkowy puchar.