Wygrana i awans Juniora Młodszego B2

W sobotę 19.11.2022 W Łubowie rozegraliśmy mecz z miejscowym Piastem wygrywając go 15:0 przez większość czasu grając w 10 po czerwonej kartce (w mojej prywatnej opinii trochę naciąganej, ale w przyszłości trzeba zwrócić uwagę na to, że lepiej więcej grać niż komentować) Mecz był jednostronny mimo iż remis 4:4 u nas sugerował, że przeciwnik ma ambicje. Jednak po 15minutach GKS zdominował przeciwnika w taki sposób iż w drugiej połowie funkcja bramkarza GKS było już tylko przegrywanie piłki celem zmiany strony gry, bowiem gospodarze nie oddali strzału na nasza bramkę sami tracąc 10 goli. Mamy więc awans już przed ostatnim meczem z Koroną Zakrzewo w niedzielę 27.11.2022 o godz.10:00

Strzelcy: Konrad Kleszcz - 4; Bartosz Stańczyk- 3; Hubert Szczepański - 2; Maciej Jaworski - 2; Jakub Ładniak - 2; Jakub Jaworski - 1; Cezary Konieczny - 1