Orlik E2: Porażka z Canarinhos Skórzewo

Sobotni derbowy pojedynek z Canarinhos Skórzewo zakończył się porażką zawodników GKS Dopiewo 3:8. Pierwsza połowa meczu była pod dyktando gości, gdzie do ok. 15 min gry wynik przedstawiał się 0-5.  Do przerwy zawodnicy GKSu zdołali strzelić bramkę z rzutu karnego (J.Jaworski), natomiast goście mieli na koncie już 7 trafień. Po przerwie obraz meczu odwrócił się na korzyść gospodarzy, zagraliśmy odważniej i dorzuciliśmy kolejne 2 bramki (J.Jaworski oraz J.Markiewicz). Przed końcem meczu Canarinhos strzelili jeszcze jednego gola i wynik całego meczu zakończył się 3:8.

GKS Dopiewo: Canarinhos Skórzewo 3:8 (1:7)

Skład GKS Dopiewo: K. Wiśniewski, M.Kołodziej, A.Boiński, F.Jesionkowski, A.Jazgar, W.Barej, J.Jaworski, J.Weber, J.Dziurdza, R.Krzyżański, J.Markiewicz, M.Kasperski, K.Śmiglak, A.Balcerek.