Orlik E1: UKS Orlik Mosina - GKS Dopiewo 4:3

W ostatniej kolejce jesiennej rundy rozgrywek przegrywamy minimalnie na boisku w Mosinie 4:3. Wynik nie odzwierciedla spotkania, ponieważ przez cały mecz zawodnicy z Dopiewa kontrolowali grę i większość akcji przebiegała pod bramką gospodarzy. Spotkanie otworzyliśmy bardzo nerwowo, po 5 min przeciwnikom udało się wbić 3 gole, ale później nasi zawodnicy atakowali lecz brakło szczęścia - gospodarzy ratował bramkarz lub strzały minimalnie omijały bramkę.

Brawa dla zawodników za walkę w tym meczu i całej rundzie jesiennej, gdzie zajmujemy 3 miejsce III ligi gr 6. Podziękowania także dla rodziców za wierne wspieranie drużyny w każdym meczu tej rundy.

UKS Orlik Mosina - GKS Dopiewo 4:3 (4:2). Bramki dla GKSu: 2xJ.Markiewicz, J.Weber.