TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo – LKS Baborówko –  9:0

Dużo bramek i efektownych akcji. Okazałe zwycięstwo!!!

W środę 14 września 2022 roku o godz. 18.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała kolejny mecz ligowy. Do Dopiewa przyjechała drużyna LKS Baborówko która wyjechała z bagażem 9 bramek.

Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia przedmeczowe. Przeprowadziliśmy wiele składnych akcji i stworzyliśmy dużo sytuacji do zdobycia bramki. Zagraliśmy przede wszystkim bardzo mądrze w obronie.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 1 połowie: W.Barej, J.Jaworski i P.Miądowicz, 2 połowa: F.Jurga x 3, J.Jaworski, B.Typański i N.Gatniejewski.

Gratulacje dla całej drużyny oraz dla zawodników Młodzika Starszego (2010)!!!

Kolejne mecz (przełożony z soboty 17.09.2022r.) zagramy 21 września 2022 r. o godz. 17.30 w Lwówku ul. Parkowa 2 z miejscowym AP OSIR Lwówek.