[C2] Orły Pniewy - GKS Dopiewo

Wygrana w ostatniej minucie meczu !

W drugiej kolejce ligowej zespół Trampkarza pojechał do Pniew na spotkanie z miejscowymi Orłami !

Od pierwszej minuty meczu było widać, że każda z drużyn chciała jak najszybciej zbudować sobie przewagę poprzez strzelenie bramki. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, ale szybka reakcja naszych zawodników spowodowała, że na tablicy wyników widniał wynik 2:1.

Na początku drugiej połowy prowadziliśmy już dwiema bramkami, ale gospodarze szybko odpowiedzieli, natomiast 60 sekund później prowadziliśmy 4:2. Szalony mecz dopiero się zaczął i do 80 minuty był wynik remisowy 4:4. W ostatniej akcji meczu do odbitego strzału doskoczył Szaku i mierzonym strzałem w same okienko bramki zapewnił Nam bardzo ważne 3 pkt !

Gospodarzom dziękujęmy za niesamowity mecz pełen zwrotów akcji !

Orły Pniewy 4:5 GKS Dopiewo

3x Mikołaj Szak

1x Van de Mortel Alex

1x Gatniejewski Nikodem

Za tydzień o godz. 12:30 zagramy pierwszy mecz na swoim boisku z Orłem Granowo !