[D1] GKS Dopiewo - GSS Grodzisk Wlkp.

Emocjonujące spotkanie w środku tygodnia..

Na zaległy mecz do Dopiewa przyjechał zespół dziewczyn GSS Grodzisk Wlkp.

Od pierwszej minuty mecz rozgrywał się w wysokim tempie. Akcję w jedną oraz drugą stronę. Nasz zespół posiadał przewagę w budowaniu gry, ale nie potrafiliśmy wykorzystać dużej ilości dogodnych sytuacji pod bramką przeciwniczek. Jak mówi stare przysłowie "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" - przeciwniczki wykorzystały nasze błędy i prowadziły do przerwy 1:3.

Druga odsłona to już dominacja GKS'u, duża ilość sytuacji na połowie przeciwniczek, ale nadal nasza skuteczność zostawiają wiele do życzenia, ale duża cierpliwość w dążeniu do celu została nagrodzona w ostatnich 15 minutach meczu, gdzie skutecznie rozmontowaliśmy obronę GSS'u  razy 3 - ostatecznie wygrywając spotkanie ! Było to dobre widowisko dla zgromadzonych kibiców.

Odpowiednie nastawienie, charakter oraz wola walki to cechy, które Nas wyróżniały na murawie.

GKS Dopiewo 4:3 GSS Grodzisk Wlkp.

14' Przewor, as. Marcel Czarnecki

64' Przewor, as. Antek Janiak

72' Przewor, as. Dominik Banach

75' Antek Janiak

Kolejne spotkanie rozegramy w Niedzielę 22.10. br w Grodzisku Wlkp., gdzie podejmiemy UKS Dyskobolię. Początek meczu o g. 12:00.