[D1] GKS Dopiewo - Patria Buk

Zadanie wykonane na szóstkę !

W niedzielny poranek zespół Młodzika Starszego podejmował u siebie drużynę Patrii Buk.

GKS'iacy od początku przejęli kontrolę nad meczem i dyktowali warunki na murawie, tworząc dużą ilość sytuacji strzeleckich, natomiast bramkarz gości był dzisiaj w bardzo dobrej formie. W pierwszych 40 minutach zdobyliśmy tylko jedną bramkę autorstwa Domina.

Druga odsłona to dalsza ofensywna gra żółto-niebieskich, która została nagrodzona pięcioma trafieniami - wszystkie bramki padały po bardzo dobrych i składnych akcjach gospodarzy. Cieszy niezmiernie czyste konto, ponieważ w minionym tygodniu pracowaliśmy mocno nad fazą bronienia.

Dobra postawa, zaangażowanie, charakter to cechy, które Nas określały w dniu dzisiejszym.

GKS Dopiewo 6:0 Patria Buk

Bramki dla GKS'u:

2x Wolny Marcel

2x Przeworski Jakub

1x Banach Dominik

1x Czajka Krzysiu

Asysty:

2x Czarnecki Marcel

2x Janiak Antek

1x Woźniak Grzegorz

1x Przeworski Jakub

Już 4 Listopada udamy się do Zbąszynia na mecz z miejscową Obrą!

Pozdrawiam,

/AM